co je kaš-mi-daš?

Náš sortiment dokáže uspokojit milovníky Malého prince, ale i stylové nadšence mramorovaných diářů Dear Maison, romantické duše s citem pro ruční ilustraci Bomo Art nebo zapřisáhlé minimalisty, kterým sedne značka Brepols či originální francouzské studio Atelier Mouti Paris. Pravidelně také hledáme nové talenty v českých kreativních vodách a můžete tak u nás najít nejen jejich výrobky, ale také vystavená díla či kreativní workshopy. Kromě designu a kvalitního zpracování oceňujeme také příběh každé značky – stoletou tradici, rodinné podnikání či snahu podělit se s ostatními o praktický produkt v krásném obalu.    

 

Papír není mrtvý!

kaš-mi-daš je internetový a kamenný obchod s papírenským zbožím jedinečného designu a kvality. Naší základnou je Praha, konkrétně náš obchůdek pod Nuselskými schody. Specializujeme se na ilustrované notýsky, diáře, dekorativní papíry, zápisníky, psací potřeby, inkousty a další papírenské nutnosti. Inspiraci hledáme u zahraničních značek a tvůrců, ale taky u českých kreativních talentů. Objevujeme pro vás designéry a výrobce papírenského zboží v USA, Koreji, Belgii, Maďarsku, Francii nebo Kuala Lumpur.

 

 

Pokud máte rádi papír a naše zboží, sledujte nás také na Facebooku, Instagramu i nakaš-mi-daš blogu, kde pravidelně informujeme o nových produktech, výstavách, trzích, workshopech a dalších našich aktivitách.

Hledejte inspiraci v papíru!

 

  • b-facebook
  • Instagram - Black Circle

© 2014 - 2017 by kaš-mi-daš.