Stěhujeme se po 3 letech z Nuselských schodů, než se usadíme na novém místě, hledejte nás online a na marketech. Kromě toho ale také s naším stánkem obrážíme pražské i mimopražské markety, sešlosti, události, zkrátka a dobře, chceme být přínášet papírovou radost kdekoliv. V našem mezaninu se navíc taky děje spoustu akcí, workshopů a kurzů. Abyste o tom všem měli přehled, vytvořili jsme speciální stránku, kterou budeme průběžně aktualizovat.

16.3. kaš-mi-daš na MINT Marketu v Brně

Sezóna trhů je opět tady a my se nemůžeme dočkat, až se zase potkáme s našimi brněnskými milovníky papíru!
V rámci MINT Brno Fashion Marketu nás můžete potkat v sobotu 16. března v Tržnici Brno na Zelném trhu!
Pokud máte nějaká specifická přání, co byste si na MINTu chtěli od nás koupit, napište nám zprávu a my vám vaše vysněné kousky dovezeme ♥
Těšíme se na vás v Brně!  Více info zde.

Škola kaligrafie v kaš-mi-daš

Do nového školního roku jsme si pro vás připravili u nás Pod Nuselskými Schody zbrusu nové workshopy moderní kaligrafie a to rovnou ve dvou úrovních! Cena 2,5 hodinového workshopu je 950 Kč a vzhledem k maximální kapacitě 6 účastníků vás čeká opravdu individuální přístup! Objednávat se můžete na e-mailu stastnaapavla@gmail.com!

začátečníci:

Láká vás krasopísmo, ale nevíte kde a jak začít? Už jste o něm slyšeli, ale nikdy jste neviděli tvůrčí procesjako takový? Zajímá vás tvorba a nebo si prostě jen chcete procvičit ruku ztuhlou od každodenní počítačové rutiny? Tak to je tento kurz pro vás ideální. Dozvíte se , kde přesně začít, kdy přitlačit , kdy ubrat a celkově jak při krasopsaní postupovat. Používat budeme jak fixy tak i štětec.

Těšit se na vás budeme v těchto nejbližších termínech:

středa 27.2. od 17:00 do 19:30

sobota 2.3. od 10:30 do 12:00

středa 6.3. od 17:00 do 19:30

mírně pokročilí: 

Krasopsanou abecedu ovládáte levou zadní, jen to uspořádání písmenek vám ještě dělá potíže? Píšete si souvislejší texty, ale něco tomu chybí? Tak na to vše se spolu zaměříme. Vylepšíme dynamiku psaní, uspořádání na stránku a osvěžíme krasopisné texty florálními nebo jinak dekorativními prvky. Připravte si prosím s sebou ideálně vaše oblíbené motto. Vyšperkujeme ho společně! 
 

Těšit se na vás budeme v těchto nejbližších termínech:

brzy vás budeme informovat o termínech

 

Akvarel v kaš-mi-daš

Potvrzené termíny kurzů akvarelu v našem mezaninu pod vedením lektorky Jitky Zajíčkové.

Začínají vždy od 17:15 a končí v 20:00.

Přihlašovat se můžete na  zajickova.art@gmail.com.

brzy vás budeme informovat o termínech

 

 

 

  • b-facebook
  • Instagram - Black Circle

© 2014 - 2017 by kaš-mi-daš.