Naše papírová rodinka se rozrůstá!

March 1, 2018

Pokud odebíráte náš newsletter, tak vám určitě neunikly dva nové přírůstky do naší papírové kaš-mi-daš rodinky. V únoru jsme představili dvě nové značky na českém trhu - obě velmi originální, kreativní, s důrazem na kvalitu provedení a precizní ruční práci, každá však zároveň úplně jiná. Seznamte se s Bomo Art a Atelier Mouti!

 

Značka Atelier Mouti Paris se vyznačuje ručně ilustrovanými motivy a texturami, vysokou kvalitou papíru a širokým portfoliem zápisníků i nejrůznějších doplňků a potěší především milovníky minimalismu. Vzory jsou jednoduché, avšak originální s výrazně hmatatelnými texturami. Mezi abstraktnějšími ptáčky a květinovými vzory až po roztomilé tučňáky a vlny si na své přijde opravdu každý.

 


Za vznikem Atelier Mouti Paris stojí grafička Mélissa Paskiewicz, která se od grafického designu vrátila zpět ke své celoživotní lásce - kreslení. Mélissa se narodila se narodila v Paříži v roce 1980, v roce 2006 ukončila studium na The Arts Décoratifs de Paris. Od té doby pracuje jako umělecká ředitelka, stále se věnuje kresbě a ilustraci a především právě své značce Atelier Mouti Paris.

V kaš-mi-daš se nyní můžete těšit na zápisníky všeho druhu a velikostí a také ekologické plátěné tašky se stejnými motivy. Radost udělají stylovým studentům, náruživým cestovatelům i časově vytíženým manažerům.

 

 

Druhým nováčkem je značka Bomo Art, které jsme se nemohli dočkat celé měsíce! Tato maďarská značka v sobě snoubí originální motivy, precizní ruční práci a dokonalý smysl pro detail. Na své si přijdou nejen milovníci romantických vzorů, ale i vášniví cestovatelé, rostlinkoholikové či třeba cukráři.

 

 

 

Bomo Art se inspiruje ilustrovaným stylem přelomu 19. a 20. století v kombinaci s prvky akvarelu. Kvalitní kožená ruční vazba je takzvanou třešničkou na tomto všem smyslům lahodícím dortu! Za vznikem Bomo Art stojí Károly Boldizsár, který se do papíru zamiloval již v dětství. Desetiletí návštěv nejrůznějších tiskařských domů z něj, nepřekvapivě, vychovala profesionálního tiskaře. V roce 2000 spojil své síly s ilustrátorkou a grafickou designérkou Évou Holllósi, která vystudovala univerzitu výtvarného umění a věnuje se tvorbě motivů inspirovaných nostalgií přelomu minulého století. Károly a Éva společně vdechli Bomo Art svou uměleckou duši, kterou si zachovává i dnes - téměř 20 let od svého založení.

 

Můžete se těšit na přání, obálky, fotoalba, složky či úžasné kvalitní balící papíry, které si my osobně chystáme pověsit na stěnu. Připravte se na příchod jara s motivy inspirovanými krásami botanických zahrad. Ručně vázané zápisníky a fotoalba vám zase poslouží jako ty nejstylovější pomůcky (nejen) na cestách! :)

 

Líbí se vám? Jaké novinky byste v kaš-mi-daš rádi viděli příště? Dejte nám vědět a kdo ví, třeba vám vaše papírová přání splníme! :)

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Jarní inspirace z kaš-mi-daš

March 21, 2019

1/10
Please reload

Recent Posts

January 3, 2019

November 22, 2018

Please reload

Search By Tags