Cognitive Surplus

Objevte svět vědy s nástroji Cognitive Surplus

Kristin a Geoff se v roce 2013 pustili do ambiciózního projektu: navrhovat a ručně vyrábět udržitelné produkty, které oslavují krásu vědy. Začínali v miniaturním bytě v New Yorku, s sítotiskem a skladováním zboží pod vyvýšenou postelí. Dnes, po letech tvrdé práce a odhodlání, se jejich firma Cognitive Surplus přestěhovala do malebné krajiny centrálního Oregonu. Jejich poslání však zůstalo stejné: inspirovat lidi k objevování krásy vědy a zároveň se snažit o udržitelný svět.

cognitive_surplus_600_kasmidas

S nástroji Cognitive Surplus se i vy můžete stát průkopníky a vědci. Každý den bude novým dobrodružstvím ve vašem vlastním vědeckém příběhu. Nenechte se odradit, pokud se cesta k objevům nebude zdát vždy hollywoodská. Věda není plná efektních záběrů a zázračných elixírů. Průlomy se rodí v potu tváře, v probdělých nocích a vychladlé kávě. Ale právě vy, průkopníci pokroku, stojíte za každým nepovedeným pokusem a každým krokem k jasnějšímu zítřku.

Cognitive Surplus vám nabízí nástroje, které pomohou vašim nejambicióznějším myšlenkám vzlétnout. S nimi bude každá překážka jen další stránkou ve vašem příběhu objevů. Prozkoumejte širokou škálu produktů Cognitive Surplus a pusťte se do zkoumání světa vědy!

Všechny produkty Cognitive Surplus najdete na tady!

Nechte se inspirovat a objevujte! 💙

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz