Dárkové vouchery

Nevíte si rady, co koupit svým blízkým papírovým nadšencům? Máte strach, že odstín inkoustu nebude ladit se stylem krasopisce nebo hrot pera bude příliš tenký? Obdarujte své blízké dárkovými vouchery kaš-mi-daš!

Voucher kmd 500 modry

Jak koupím voucher

Voucher jednoduše zakoupíte v našem e-shopu. Vyberte si hodnotu voucheru a styl obrázku, podle obdarované osoby. 

Vouchery zasíláme elektronicky, e-mailem jako PDF. Můžete si jej tak vytisknout a vložit do nějaké stylové obálky. E-mail s voucherem vám dorazí do schránky do pár minut od úspěšného zaplacení objednávky. 

Voucher můžete zakoupit i společně s výrobky, na doručení vašeho voucheru to nemá vliv.

Voucher lze zaplatit jako cokoliv dalšího za naší nabídky, tedy platební kartou, Apple Pay, Google Pay nebo rychlým bankovním převodem. Doprava a platba u voucheru je vždy zdarma.

Kde najdu koupený voucher

Dárkový voucher kaš-mi-daš posíláme v samostatném e-mailu po dokončení objednávky. Zde je v příloze zvolený design voucheru ve formátu PDF. Pokud vám e-mail do pár minut nedorazil, kontaktujte nás, prosím.

Jak uplatním voucher

Voucher lze v tuto chvíli uplatnit pouze na e-shopu kasmidas.cz a lze jím zakoupit cokoliv z naší nabídky vyjma opět dárkového voucheru. Platnost voucheru je 12 měsíců od data vystavení a datum nelze prodloužit.

Na voucheru je číslo, to zkopírujete nebo přepíšete do pole Dárky a slevy v prvním kroku košíku a kliknete na "Přidat".

V tu chvíli by se vám měl kód načíst a úspěšný pokus vypadá pak takto:

S láskou kaš-mi-daš 💙

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz