Congitive Surplus

Nástroje pro vaše nejzářivější nápady

V roce 2013 se Kristin a její manžel Geoff pustili do navrhování a ruční výroby udržitelných produktů oslavujících vědu v miniaturním newyorském bytě. Od dob sítotisku a skladování zboží pod vyvýšenou postelí ušli dlouhou cestu. Manhattan vyměnili za divočinu centrálního Oregonu, ale jejich poslání zůstalo stejné: navrhovat a vyrábět produkty, které odhalují krásu vědy a zároveň se snaží zanechat svět o něco lepším, než ho našli.

S jejich nástroji se i vy můžete stát objevitelem. Každý den bude novým dobrodružstvím ve vašem vlastním vědeckém příběhu.

3D9A9160

Netvoří zázračné elixíry, jen nástroje pro vaše nejzářivější nápady. Ví, že cesta k objevům není vždy hollywoodská. Že průlomy se rodí v potu tváře, ne v efektních záběrech. A že pocit superhrdiny není na denním pořádku, zvlášť když se zdá, že odpovědi se z vašich dat úspěšně vypařily.

Ale také ví, že za každým nepovedeným pokusem, probdělou nocí a vychladlou kávou stojíte vy, průkopníci pokroku. A díky vám je každý nový den o kousek jasnější než ten předchozí.

Nabízí vám nástroje, které pomohou vašim nejambicióznějším myšlenkám vzlétnout. S nimi bude každá překážka jen další stránkou ve vašem příběhu objevů.

Všechny výrobky značky Congitive Surplus najdete zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz