Tsukineko oboustranná kaligrafická štetcová fixa, Fog

Kód: K000491
Neohodnoceno
Značka: Tsukineko
70 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Nejedná se jen tak o nějaké fixy. Tyto fixy jsou speciální svým štětcovým hrotem, kterým lze kaligraficky psát. Kaligrafie je písmo vycházející ze dvou řeckých slov, jimiž jsou krása a písmo, takže též krasopísmo nebo krasopis. Jedná se o výtvarné umění, kde ruční napsání znaku je důležitější než jeho čitelnost. Kaligrafie v sobě skrývá také improvizaci a jedinečnost. A právě této jedinečnosti dosáhnete pouze se speciálně upravenými fixy. Můžete je též použít na zvýrazňování nebo podtrhávání. Na jednom konci se tedy nachází štětcový hrot, se kterým můžete střídat jak tenkou, tak tlustou linku. Na druhém konci je úzký hrot na psaní nebo na vymýšlení nových způsobů kaligrafie.
Deštivé dny jsou čím dál častější, celá oloha se zatáhne a je příjemně šero. Člověka popadne únava a nejradši by celý den lenošil. Po dešti přichází krásný svěží vzduch a hustá mlha. Máte rádi mlhu? Tento fix s příjemnou šedou barvou si zamilujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značkovač na vodové bázy, odolné vůči vyblednutí Výrobce: Tsukineko Země původu: Japonsko Tsukineko Memento je oboustranný blednutí odolný značkovač. Z jedné strany kaligrafický štetec ( dá se použít i jako barva na razítka) a z druhé jemný hrot i na ty nejmenší detaily. Víčka mají přesnou barvu inkoustu, takže umožňují rychlou a jednoduchou identifikaci barvy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz