Kakimori opěrka pro dvě pera keramická Hasami, Kindei

Kód: K23DPR0203
787 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vylepšete svůj pracovní prostor s keramickou podložkou pod pera Hasami - spolehlivým spojencem, který udrží vaše drahocenná pera v bezpečí a váš stůl v bezvadném stavu. Tato pečlivě vyrobená podložka pod pero je nepostradatelným partnerem pro namáčecí i skleněná pera, která jsou vždy po ruce a zároveň udržují pořádek.

Pohleďte na expresivní svět výrobků Hasami, který je pečlivě zachycen v každé opěrce na pero. Symfonie čtyř pečlivě vybraných odstínů vzdává hold oslnivé kráse porcelánu Hasami a jeho rozmanitým glazurám. Tyto opěrky na pera, inspirované organickým tvarem kapek, vystihují podstatu půvabu přírody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá opěrka na pero je důkazem spojení uměleckého řemesla a funkčnosti. Jemné kontury poskytují bezpečnou kolébku pro vaše pero, harmonické spojení designu a účelu. Nabídka zahrnuje čtyři různé barvy, z nichž každá je pečlivě vybrána z řady glazur, což zajišťuje shodu pro každý estetický sklon.

Tyto opěrky na pera jsou k dispozici ve dvou velikostech a vyhovují různým potřebám - jedna je určena pro jedno pero a druhá pro elegantní držení dvou per. Bez ohledu na velikost z každého kusu vyzařuje podstata řemeslného umění Hasami, které je oslavou tradice i inovace.

Vítejte v říši keramických opěrek na pera Hasami - v říši, kde se krása snoubí s užitečností a váš pracovní prostor je ozdoben dotekem umění. Vychutnejte si eleganci designu a funkčnosti v kombinaci s tím, jak vaše pera najdou své právoplatné místo uprostřed půvabu řemeslného umění Hasami.

kakimori kindei kašmidaš

KINDEI

Zlaté granule přimíchané do této glazury vytvářejí elegantní a zároveň výrazný povrch, který se hodí k jakémukoli materiálu a barvě.

Zlatá glazura působí v syrovém stavu nenápadně. Je zde patrná jedinečná a proměnlivá povaha keramické práce, jejíž výsledné zabarvení je dáno polohou v peci a odhalí se až při výpalu.

Vlastnosti materiálu

Jednoduchý matný lak se hodí ke každému pracovnímu stolu a dobře se kombinuje s našimi držáky na hroty z japonské třešně a hliníku. Vychutnejte si svou vlastní kombinaci.

Specifikace:

  • Rozměry: 50 x 27 x 12 mm
  • Hmotnost: 21 g
  • Materiál: porcelán
  • Design: Makoto Koizumi
  • Země původu: Japonsko

Doplňkové parametry

Kategorie: OPĚRKY
Hmotnost: 0.021 kg
Barva: ocelová modř
? Materiál: Porcelán
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mail_logo_02a8e52b-031a-4b3c-a0e4-79a9fe4c4821

Oslava psaní a papíru z Japonska

V Kakimori se oslavuje radost z psaní. Psaním se vyjadřují myšlenky a emoce a obohacuje se tak komunikace s ostatními.

Sdílení tohoto pocitu štěstí s co nejvíce lidmi je inspirací pro všechno, co Kakimori dělá.

Více se o této japonské značce můžete dočíst zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz