Kakimori

Kakimori: Ručně vyráběné zápisníky a oslava psaní z Japonska

V Kakimori se oslavuje radost z psaní. Psaním se vyjadřují myšlenky a emoce a obohacuje se tak komunikace s ostatními. Sdílení tohoto pocitu štěstí s co nejvíce lidmi je inspirací pro všechno, co Kakimori dělá.

Obchod Kakimori v Tokiu je rájem pro milovníky psaní. Kromě možnosti vytvořit si vlastní zápisník z 60 typů obálek a 30 druhů papíru, Kakimori nabízí i široký výběr pečlivě vybraných psacích potřeb od japonských a zahraničních značek. Najdete zde nejen plnicí pera a lahvičkový inkoust, ale i kaligrafické nástroje a pestrou škálu doplňků pro krasopis.

Majitel Hirose Takuma otevřel obchod v roce 2010 s cílem vytvořit místo pro opravdové nadšence psaní. Zájem o kvalitní psací potřeby a ručně vyráběné zápisníky v době dominance elektroniky dokazuje, že psaní na papír má stále své kouzlo. Zákazníci si nyní uvědomují jeho hodnotu a jsou ochotni za ni zaplatit. 
 
Kakimori se rozrostl i o obchod Inkstand, kde si zákazníci mohou namíchat vlastní inkoust do plnicích per a experimentovat s barvami.
 
 
Nabídku výrobků značky kakimori si můžete prohlédnout zde.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz