Karst nepapírový zápisník pro serie, ocelová modř, linkovaný, B5

Kód: SCB5-PRO-LINED-MARINE
956 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zápisník řady Pro má větší velikost než tradiční zápisníky z kamenného papíru a poskytuje dostatek prostoru pro brainstorming, plánování a organizaci práce. Barevné samolepky, rozšiřitelná zadní kapsa a indexové stránky zápisníku spolu hladce ladí a poskytují záruku, že nikdy neztratíte přehled o svých nejdůležitějších poznámkách. Vyrobeno jako vždy z odolných, voděodolných a neroztrhnutelných stránek z kamenného papíru. Konečně zápisník, který dokáže držet krok s vašimi každodenními požadavky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

zapisnik_pro_bezpapiru

Jako normální papír...ale lepší!

Karst Stone Paper™ je vyroben z recyklovaného kamene, bez použití stromů, bělidel a kyselin a je od základu přetvořen tak, aby dokázal to, co běžný papír nedokáže. Tento zápisník šetří stromy, vodu a energii a zároveň je voděodolný a nekonečně hladší na psaní, čmárání a kreslení.

Luxusní obal z vegan kůže

Notebooky řady Pro jsou zabaleny do luxusního obalu z veganské kůže. Kromě etické stránky se tento pružný a odolný materiál může pochlubit jemnou a hladkou strukturou, která byla pečlivě vybrána z nepřeberného množství povrchových úprav po dvou letech přísného testování. Snahou bylo přesně určit ideální texturu, která umožňuje bezchybný záhyb podél hřbetu a zároveň zachovává elegantní profil notebooku bez dodatečného objemu.

Pro každý váš nápad

Tento zápisník, navržený kreativci pro kreativce, je víc než jen sbírka stránek k popsání. Řada Pro je větší než standardní zápisníky formátu A5 a je vybavena  stránkou pro zapsání hlavních cílů a důležitých dat, samolepkami pro označení stránek, zadní kapsou pro uložení nezbytností a indexem pro rychlé vyhledávání. Je to dokonalý low-tech společník k vašim high-tech zařízením.

Formát pro všechny vaše potřeby

Vyvinuli jsme flexibilní uspořádání, které zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi strukturou a přizpůsobením, a vyhovuje tak různým pracovním stylům. Pomocí seznamu s odrážkami si denně určete priority svých klíčových úkolů a využijte dostatek prostoru pro poznámky a nápady, kdykoli vás přepadne inspirace.

Specifikace:

 • Formát: B5
 • Obal: měkká vazba z veganské kůže
 • Rozměry: 19,0 x 25,0 cm
 • Hmotnost papíru: 120 mikronů (odpovídá 144 g/m2)
 • Počet stran: 144

Vlastnosti:

 • Denní přehled na poznámky, klíčové cíle a data
 • Rejstřík a obsahové stránky
 • Balíček samolepek
 • Rozšiřitelná zadní kapsa pro ukládání
 • Dvě záložky
 • Lepená vazba, 180° stupňový ohyb
 • Papír vyrobený z recyklovaného kamene
 • Bez prosakování inkoustu skrz papír

Doplňkové parametry

Kategorie: ZÁPISNÍKY
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: ocelová modř
Typ desek: Měkké
Formát: B5
? Gramáž (gsm): 144 g/m2
? Materiál: Stone Paper, Vegan kůže
Vazba: Lepená
Vzor papíru: linkovaný
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karst-logo-Black-200px_010621

Ekologické papírenské produkty z kamenného papíru

Karst Goods je australská značka, která se zaměřuje na výrobu inovativních a ekologických papírenských produktů z kamenného papíru.

Kamenný papír je revoluční materiál vyrobený ze 100% recyklovaného kamene, bez použití stromů, kyselin, chlóru a vody. Proto jim říkáme, že jsou nepapírové. Více informací o značce Karst zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz