KWZ

Polská legenda s duší pro inkousty

36587820_2034679446785046_5846607700074430464_n

KWZ Ink je malá polská firma, která si od roku 2012 získala srdce milovníků psaní po celém světě. Zakladatel, Konrad Żurawski, chemický inženýr s vášní pro inkousty, se pustil do výroby vlastních barev, aby uspokojil svůj perfekcionismus a touhu po něčem jedinečném.

Proč je KWZ Ink tak výjimečná?

  • Ruční výroba: Každý lahvička inkoustu KWZ je dílem lásky a řemeslné zručnosti, vyrobená s maximální péčí a precizností.
  • Široká škála barev: KWZ Ink nabízí ohromující paletu barev, od klasických tónů po zářivé neony a třpytivé metalické odstíny. Najdete tam inkoust pro každou náladu a příležitost.
  • Vysoká kvalita: Inkousty KWZ jsou proslulé svou stálostí, voděodolností a plynulým tokem, čímž zajišťují plynulý a příjemný zážitek z psaní.
  • Vášeň a inovace: Konrad Żurawski neustále experimentuje s novými recepturami a efekty, aby posunul hranice možností inkoustů.

KWZ Ink je více než jen značka inkoustů, je to komunita. Fanoušci KWZ Ink si po celém světě sdílí své zážitky, recenze a umělecká díla vytvořená s těmito jedinečnými inkousty.

Pokud hledáte inkousty, které jsou jedinečné, kvalitní a vyrobené s láskou, KWZ Ink je pro vás to pravé. Vyberte si z nabídky zde.

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz