The Pepin Press luxusní dopisní sada, Vídeň 1900, A5

Kód: COR VIENNA 1900
Neohodnoceno
749 Kč
Na objednávku 2-3 týdny
Možnosti doručení

Korespondenční sady jsou vyráběny v Nizozemí z vysoce kvalitních evropských materiálů s certifikací FSC.

Každá sada obsahuje 40 listů papíru formátu A5 (150x210mm), 10 listů každého z 4 různých designů (tištěných pouze na jedné straně). Součástí jsou také 20 stejně laděných obálek (10 x 2 designy), a na rozdíl od klasické sady i 8 skládacích přáníček (2 x 4 designy) a 25 různých samolepek a štítků. Všechny součásti lze používat samostatně nebo v kombinaci a lze je také kombinovat s dalšími produkty od Pepin Press, jako jsou poznámkové bloky formátu A5, obálky formátu C6 a knihy se štítky a samolepkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vienna 1900

Vídeň v roce 1900 zažila tvůrčí posun v umění a designu, vedený dynamickým hnutím, které se snažilo oddělit od minulosti, aby vytvořilo nové tradice pro budoucnost. Hnutí Secese (založené v roce 1897) a Wiener Werkstätte (1903) tvořili mladí inovativní umělci, jako byli Josef Hoffmann, Koloman Moser a Dagobert Peche.

Inspirace pro tuto novou formu designu pocházela z mnoha zdrojů. Častým tématem byla zejména příroda a abstrakce geometrie. Japonské umění bylo secesionistům známo díky své expozici na světové výstavě ve Vídni v roce 1873 a mělo na jejich tvorbu velký vliv.

Moderní design ve Vídni na přelomu 19. a 20. století tak zahrnoval organické i geometrické prvky, hřejivé víření přírody i chladné rovné linie abstrakce. Obojí se stalo nedílnou součástí vývoje moderního designu ve 20. století a obojí zanechalo svou dynamickou stopu v dějinách dekorativního umění.

Specifikace:

  • Rozměry: 230 x 170 x 35 mm
  • Obsah balení: 40 listů papíru A5, 8 přání, 20 obálek, 25 nálepek

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPISNÍ SADY
Formát: A5
? Gramáž (gsm): 120 g/m2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

30 let sbírání uměleckých děl

Pepin Press jsou vydavatelé vysoce kvalitních uměleckých a designových titulů, jako jsou sady se psacími potřebami, sady pro scrapbooking, samolepky, ilustrované knihy, profesionální vybarvovací knihy, tašky a peněženky. Všechny produkty jsou vymyšleny a navrženy v sídle společnosti. Více o značce The Pepin Press naleznete zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz