Ystudio

YSTUDIO: S láskou k psaní a kráse slov

YSTUDIO se zasazuje o sdílení krásy slov, psaní a výrobu papírenských produktů. Postupně se stala světově proslulou značkou s produkty dostupnými v mnoha zemích a městech, jako je Paříž, Milán, Londýn, Kodaň, New York, Tokio, Šanghaj, Hongkong, Bangkok, Lagos, Tel Aviv a mnoho dalších. Tvoří jedinečnou mapu značky YSTUDIO.

ystudio_kmd

YSTUDIO netvoří jen předměty, ale i hlubší smysl. Věří, že každý objekt v sobě nese hlubší význam. Prostřednictvím produktů chce lidem do života vnést více fantazie. Proto navrhuje produkty pro běžné použití. V YSTUDIO věří, že jednoduchost designu má velkou hodnotu.

Tvorba YSTUDIO vyjadřuje ducha Tchajwanu. Kromě psacích potřeb najdete na jejich webu i náhradní náplně, inkousty a doplňky z celého světa.

ystuido_kmd1

Síla slov

Vzpomenete si, kdy jste naposledy vzali do ruky pero a psali od srdce? Psaní dopisů blízkým lidem otevírá dveře k dojemným pocitům, lásce a klidu ukrytému mezi řádky.

S láskou ke slovům a materiálům vám YSTUDIO představuje své psací potřeby. Chce vám vyprávět příběh o psaní. Pojďme na chvíli odložit elektroniku a znovu objevit ten hřejivý pocit a váhu slov na papíře.

YSTUDIO: Napište svůj vlastní příběh. Vyberte si z naší nabídky značky zde.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz